Utloppspip Gustavsberg Svängbar S-pip250 mm
938 kr
553 krSpara 41 %Kampanj
Vald variant
Djup:
98 mm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Utloppspip från Gustavsberg. Passar de flesta blandare. Finns i flera utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB41650301 |
| Serie | Nautic |
| Typ | Utloppspip S |
| Färg | Krom |
| Höjd | 25 mm |
| Anslutning | G1/2 |
| Garanti | 2 år |
| Djup | 98 mm |
| Längd | 250 mm |
| Bredd | 275 mm |
| RSK-nr | 8441010 |
| EAN-nr | 7391530080086 |

