Tvättställsblandare Duschbyggarna L.E.M. Utan LyftventilFärg: Koppar
4 080 kr
3 060 krSpara 25 %Kampanj10 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Koppar
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

L.E.M. Utan Lyftventil
Färg: Koppar
3 060 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

L.E.M Tvättställsblandare från Duschbyggarna. Utan lyftventil. Finns även i flera färger. Pop-Up ventil finns som tillbehör, ingår ej.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
L.E.M Tvättställsblandare från Duschbyggarna. Utan lyftventil. Finns även i flera färger. Pop-Up ventil finns som tillbehör, ingår ej.
Dokument
Recensioner
Wolf ZVerifierad köpare
för 0 månader sedanBra produkt. Föredömlig och snabb leverans
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | 1913RA-S |
| Serie | Klassisk |
| Typ | Tvättställsblandare |
| Färg | Koppar |
| Höjd | 140 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Piputsprång | 112 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Anslutning Vatten | G 3/8 |
| Yta | Matt |
| Vikt | 1,6 kg |
| Håltagningsmått | 35 mm |
