Tvättställsblandare Duschbyggarna Simple
fr.4 000 kr
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Simple
4 000 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Simple Tvättställsblandare. Bottenventil ingår inte.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Serie | Simple |
| Produkttyp | Tvättställsblandare |
| Färg | Krom, Svart |
| Höjd | 160 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Piputsprång | 122 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Vikt | 1,6 kg |
| Yta | Blank, Matt |

