Tvättställsblandare Hafa Slim HögFärg: Svart
4 110 kr
2 399 krSpara 42 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Slim Hög
Färg: Svart
2 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsblandare från Hafa med starka linjer, formgiven av Riccardo Vercellotti. Av mässing och med Easy Mount, verktygsfri fixering. Testad och certifierad av SINTEF.
Varumärke
HafaBeskrivning
Tvättställsblandare från Hafa med starka linjer, formgiven av Riccardo Vercellotti. Av mässing och med Easy Mount, verktygsfri fixering. Testad och certifierad av SINTEF.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1381266 |
| Serie | SLIM |
| Typ | Tvättställsblandare |
| Färg | Svart |
| Höjd | 309 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Piputsprång | 200 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Svängbar Pip | Nej |
| Anslutning Vatten | Ø10 mm |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 8278188 |
| EAN-nr | 7330027113050 |







