Tvättställsblandare Hafa SmoothMässing
3 810 kr
1 999 krSpara 48 %Kampanj
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Smooth
Mässing
1 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsblandare Hafa Smooth är en blandare designad av Riccardo Vercellotti. Testad och godkänd av SINTEF. Insats från Keramital och perlator från Neoperl.
Varumärke
HafaBeskrivning
Tvättställsblandare Hafa Smooth är en blandare designad av Riccardo Vercellotti. Testad och godkänd av SINTEF. Insats från Keramital och perlator från Neoperl.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1381052 |
| Serie | Smooth |
| Typ | Tvättställsblandare |
| Färg | Mässing |
| Höjd | 138 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Piputsprång | 115 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Svängbar Pip | Nej |
| Anslutning Vatten | Ø10 mm |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 8278406 |
| EAN-nr | 7330027117171 |





