Tvättställsblandare Mora Inxx A2 Låg
fr.3 976 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Engreppsblandare som baseras på ett strikt och stilrent formspråk. Blandaren har en energi- och vattenbesparande strålsamlare. Finns med eller utan lyftventil.
Varumärke
MoraBeskrivning
Engreppsblandare som baseras på ett strikt och stilrent formspråk. Blandaren har en energi- och vattenbesparande strålsamlare. Finns med eller utan lyftventil.
Mora Inxx förenar form och funktion på ett kompromisslöst sätt. Den förskönar sin omgivning och tar sig frihet att omsätta vacker design i daglig användning. Här i en tvättställsblandare med lyftventil. Givetvis har vi under den strikta ytan, byggt in våra unika komfort- och säkerhetsfunktioner – det är vårt sätt att inte kompromissa.
Övrigt:
-ECO (Energi- och vattenbesparande strålsamlare 8,4l/min)
-Keramisk tätning
-Omställbar flödesbegränsning och temperaturspärr
-Hålmått Ø29-37 mm
Övrigt:
-ECO (Energi- och vattenbesparande strålsamlare 8,4l/min)
-Keramisk tätning
-Omställbar flödesbegränsning och temperaturspärr
-Hålmått Ø29-37 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
| Serie | INXX |
| Produkttyp | Tvättställsblandare |
| Färg | Krom |
| Höjd | 160 mm |
| Bottenventil | Ja, Lyftventil, Nej |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Svängbar Pip | Nej |
| Anslutning Vatten | Ø10 mm |
| Piputsprång | 110 mm |

