Tvättställsblandare Noro NeoSvart
Rek. pris 2 230 kr
1 406 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
överfyllnadsringSvart
99 krBottenventil handfatBottenventil Noro Med Pop-up utan Bräddavlopp Svart
296 krbottenventilBottenventil Noro Med Pop-up för Bräddavlopp Svart
389 kr
Neo
Svart
1 406 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställsblandare Noro Neo är en klassisk, snygg ettgreppsblandare med fast pip som är enkel att montera. Denna blandare är testad och certifierad av SINTEF. Typgodkända av RISE.
Varumärke
NoroBeskrivning
Tvättställsblandare Noro Neo är en klassisk, snygg ettgreppsblandare med fast pip som är enkel att montera. Denna blandare är testad och certifierad av SINTEF. Typgodkända av RISE.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 310047 |
| Serie | Neo |
| Typ | Tvättställsblandare |
| Färg | Svart |
| Höjd | 176 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Piputsprång | 133 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Svängbar Pip | Nej |
| Anslutning Vatten | G 3/8 |
| Yta | Matt |
| Djup | 166 mm |
| Håldiameter | 35 mm |
| Vikt | 1,9 kg |
| Bredd | 45 mm |
| Material | Mässing |
| RSK-nr | 8278403 |
| EAN-nr | 7340032432367 |

