Duschdörr Macro Design Grace Rak
fr.8 600 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Grace Rak
8 600 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschdörr Macro Design Grace Rak är en stilren duschdörr med vackra beslag och ett knopphandtag. Den minimalistiska designen på Grace tilltalar många i form och uttryck och skapar ett lyxigt badrum med stora glasytor och vackra detaljer. Grace Dörr är en lyxig duschlösning för dig som söker det lilla extra. Dörren kan fällas in mot väggen efter användning och den är vändbar så att du själv väljer vilken sida du hänger dörren på.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Duschdörr Macro Design Grace Rak är en stilren duschdörr med vackra beslag och ett knopphandtag. Den minimalistiska designen på Grace tilltalar många i form och uttryck och skapar ett lyxigt badrum med stora glasytor och vackra detaljer. Grace Dörr är en lyxig duschlösning för dig som söker det lilla extra. Dörren kan fällas in mot väggen efter användning och den är vändbar så att du själv väljer vilken sida du hänger dörren på.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | DSLFID10ICM |
| Storlek | 680x2000, 780x2000, 880x2000, 980x2000 mm |
| Bredd | 680, 780, 880, 980 mm |
| Glastyp | Frostat Glas, Klarglas, Linjeglas, Tonat Glas |
| Profil | Borstad Krom, Guld, Krom, Svart |
| Justerbar | 0-3 mm |
| Blandare | Nej |
| Handtag | Ja |
| Hängning | Höger/Vänster |
| Material | Härdat Säkerhetsglas |
| Placering | Mot vägg |
| Serie | Grace |
| Form | Rak |
| Typ | Duschdörr |
| Ställbar | Ja |
| Höjd | 2000 mm |
| Glastjocklek | 8 mm |
| Färg | Borstat Krom, Guld, Krom, Mattsvart |
