Duschdörr Svedbergs Skoga RakB: 670 mm, H: 1980 mm, Profil: Matt Aluminium, Rökglas
6 140 kr
Vald variant
Profil:
Matt Aluminium
Bredd:
670 mm
Glastyp:
Rökfärgat glas

Skoga Rak
B: 670 mm, H: 1980 mm, Profil: Matt Aluminium, Rökglas
6 140 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschdörr Skoga med rak skärmvägg, djup 70-100 cm. Levereras med transparent tätningslist mot golv. Härdat säkerhetsglas 6 mm.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Duschdörr Skoga med rak skärmvägg, djup 70-100 cm. Levereras med transparent tätningslist mot golv. Härdat säkerhetsglas 6 mm.
Välj med knopp eller integrerat handtag.
Väggprofil medger rördragning 30 mm från vägg. Duschdörren kan kompletteras med byggprofil med djup 30 alternativt 50 mm. Duschdörren är inte justerbar.
Väggprofil medger rördragning 30 mm från vägg. Duschdörren kan kompletteras med byggprofil med djup 30 alternativt 50 mm. Duschdörren är inte justerbar.
Dokument
Recensioner
Fredrik BVerifierad köpare
för 1 år sedanFungerar jättebra och gick att montera själva, helt enligt förväntan./F
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 63311370 |
| Bredd | 670 mm |
| Djup | 300 mm |
| Glastyp | Rökfärgat glas |
| Placering | Mot vägg |
| Justerbar | 660-680 mm |
| Höjd | 1980 mm |
| Vikt | 26 kg |
| Profil | Matt Aluminium |
| Hängning | Vändbar |
| Glastjocklek | 6 mm |
| Färg | Aluminium |
| Ställbar | Ja |
| Blandare | Nej |
| Handtag | Nej |
| Serie | Skoga |
| Form | Rak |
| Produkttyp | Duschdörr |
| RSK-nr | 7271291 |
| EAN-nr | 7323100369390 |



