Duschdörr Svedbergs Skoga RakB: 870 mm, H: 1980 mm, Profil: Blank Aluminium, Rökglas
6 140 kr
Vald variant
Profil:
Blank Aluminium
Bredd:
870 mm
Glastyp:
Rökfärgat glas

Skoga Rak
B: 870 mm, H: 1980 mm, Profil: Blank Aluminium, Rökglas
6 140 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschdörr Skoga med rak skärmvägg, djup 70-100 cm. Levereras med transparent tätningslist mot golv. Härdat säkerhetsglas 6 mm.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Duschdörr Skoga med rak skärmvägg, djup 70-100 cm. Levereras med transparent tätningslist mot golv. Härdat säkerhetsglas 6 mm.
Välj med knopp eller integrerat handtag.
Väggprofil medger rördragning 30 mm från vägg. Duschdörren kan kompletteras med byggprofil med djup 30 alternativt 50 mm. Duschdörren är inte justerbar.
Väggprofil medger rördragning 30 mm från vägg. Duschdörren kan kompletteras med byggprofil med djup 30 alternativt 50 mm. Duschdörren är inte justerbar.
Dokument
Recensioner
Fredrik BVerifierad köpare
för 1 år sedanFungerar jättebra och gick att montera själva, helt enligt förväntan./F
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 63311490 |
| Bredd | 870 mm |
| Djup | 300 mm |
| Glastyp | Rökfärgat glas |
| Justerbar | 860-880 mm |
| Färg | Aluminium |
| Hängning | Vändbar |
| Höjd | 1980 mm |
| Placering | Mot vägg |
| Profil | Blank Aluminium |
| Glastjocklek | 6 mm |
| Vikt | 30 kg |
| Ställbar | Ja |
| Blandare | Nej |
| Handtag | Nej |
| Serie | Skoga |
| Form | Rak |
| Produkttyp | Duschdörr |
| RSK-nr | 7271297 |
| EAN-nr | 7323100369451 |



