Handdukstork Smedbo Dry FK71x Stål
Rek. pris 3 885 kr
fr.2 488 kr
Se priset!
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Dry FK71x Stål
2 488 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork Dry FK71x Stål från Smedbo är en elegant, vertikal handdukstork med knoppar för enkel upphängning av dina handdukar. Den eluppvärmda torken är gjord av polerat, rostfritt stål och har en av- och påknapp samt en timer 2/4 timmar. Djup 80 mm, djup inkl knopp 100 mm.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Handdukstork Dry FK71x Stål från Smedbo är en elegant, vertikal handdukstork med knoppar för enkel upphängning av dina handdukar. Den eluppvärmda torken är gjord av polerat, rostfritt stål och har en av- och påknapp samt en timer 2/4 timmar. Djup 80 mm, djup inkl knopp 100 mm.
Recensioner
Jesper Verifierad köpare
för 4 år sedanVärmer bra. Timer 2 och 4h gör att den inte behöver värma jämt.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | FK712S |
| Bredd | 30, 300 mm |
| Höjd | 1500 mm |
| Anslutning | El |
| Färg | Rostfri |
| Montering | Skruvas |
| Anslutning El | Dold |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Dry |
| Yta | Blank |
| Typ | Handdukstork |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 80 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Stickpropp | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | FK714 |
| Effekt | 25, 120 W |
