Handdukstork Svedbergs U
fr.6 690 kr
fr.5 352 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

U
5 352 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukstork Svedbergs U är en stilren, minimalistisk handdukstork som är formad som ett u med två krokar.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Handdukstork Svedbergs U är en stilren, minimalistisk handdukstork som är formad som ett u med två krokar.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
Rengöring
Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Rengöring
Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 58751S |
| Bredd | 170 mm |
| Höjd | 1230 mm |
| Anslutning | El |
| Färg | Blyertssvart, Matt Svart |
| Anslutning El | Ja |
| Anslutning Vatten | Nej |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | U |
| Typ | Handdukstork |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt | 55 W |



