Handdukstork Westerbergs Tempo LadderRostfri, 600x500 mm
5 100 kr
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Tempo Ladder
Rostfri, 600x500 mm
5 100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork med rak design med inbyggd elslinga och strömbrytare. Finns i vitt och i rostfritt stål.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Handdukstork med rak design med inbyggd elslinga och strömbrytare. Finns i vitt och i rostfritt stål.
Skötselråd
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20062312 |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Anslutning | El |
| Färg | Rostfri |
| Effekt | 40 W |
| Anslutning El | Integrerad |
| Serie | Tempo Ladder |
| Typ | Handdukstork |
| RSK-nr | 8757822 |
| EAN-nr | 7392429026697 |
