Elpatron Alterna Lusso TechFärg: Svart, för Dolt Montage
Rek. pris 2 699 kr
2 294 kr
2 289 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Svart
Utförande:
För dolt montage

Lusso Tech
Färg: Svart, för Dolt Montage
2 289 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Elpatron Alterna Lusso Tech är en praktisk elpatron för handdukstorkar. Finns med stickkontakt eller för dolt montage. Den har en microprocessor, två timmars timerfunktion och antifrysfunktion.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Elpatron Alterna Lusso Tech är en praktisk elpatron för handdukstorkar. Finns med stickkontakt eller för dolt montage. Den har en microprocessor, två timmars timerfunktion och antifrysfunktion.
Övrigt
- Vridbar 330°
- Fyra temperatursteg: 30-60°C
- Timer- och antifrysfunktion: Ja
Komplettera med matchande handdukstork.
- Vridbar 330°
- Fyra temperatursteg: 30-60°C
- Timer- och antifrysfunktion: Ja
Komplettera med matchande handdukstork.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8716577 |
| Bredd | 56 mm |
| Höjd | 362 mm |
| Färg | Svart |
| Utförande | För dolt montage |
| Djup | 70 mm |
| Material | Stål/plast/elektronik |
| Serie | Lusso |
| Typ | Elpatron |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP54 |
| Effekt | 300 W |
| RSK-nr | 8716577 |
| EAN-nr | 7332508066107 |
