Elpatron Nordhem med Kabel 7 m
Rek. pris 3 260 kr
2 603 kr
Se priset!

med Kabel 7 m
2 603 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Alla Nordhems elektriska handdukstorkar kommer med dold elanslutning (förutom Ekenäs). Detta fulländar designen på ett mycket modernt och stilfullt sätt. Levereras med 7 m kabel (för utanpåliggande anslutning). Kräver apparatdosa alt stickkontakt.
Varumärke
NordhemBeskrivning
Alla Nordhems elektriska handdukstorkar kommer med dold elanslutning (förutom Ekenäs). Detta fulländar designen på ett mycket modernt och stilfullt sätt. Levereras med 7 m kabel (för utanpåliggande anslutning). Kräver apparatdosa alt stickkontakt.
Övrigt
- Anslutning: 1/2”, utvändig gänga
- Temperaturområde: 0 - 60°C
- Anslutning: 1/2”, utvändig gänga
- Temperaturområde: 0 - 60°C
Egenskaper
| Varumärke | Nordhem |
| Art.Nr. | KK37 |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Krom |
| Typ | Elpatron |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt | 300 W |
| RSK-nr | 8716517 |
| EAN-nr | 7340100019728 |
