Bottenventil Bathlife BräddavloppSvart
Rek. pris 799 kr
569 kr
Vald variant
Färg:
Svart

Bräddavlopp
Svart
569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bottenventil Bräddavlopp från Bathlife passar till Bathlife Nöje tvättställsskåp. Locket har en fjädring och bottenventilen öppnas och stängs genom att trycka ner locket.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Bottenventil Bräddavlopp från Bathlife passar till Bathlife Nöje tvättställsskåp. Locket har en fjädring och bottenventilen öppnas och stängs genom att trycka ner locket.
Färgen är samma kulör som benstativen och handtagen som också säljs separat till möbeln Nöje.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40873970 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 68 mm |
| Höjd | 207 mm |
| Håldiameter | 40 mm |
| Serie | Nöje |
| Typ | Bottenventil |
| EAN-nr | 7330027159058 |

