Bottenventil Burlington W11 med Pop-upGuld
620 kr
Vald variant
Färg:
Guld

W11 med Pop-up
Guld
620 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bottenventil Burlington W11 är tillverkad i mässing och har funktionen pop-up. Tryck för att stänga, tryck igen för att öppna. Välj mellan olika färger.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Bottenventil Burlington W11 är tillverkad i mässing och har funktionen pop-up. Tryck för att stänga, tryck igen för att öppna. Välj mellan olika färger.
Komplettera med vattenlås i samma färg.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | W11GOLD |
| Bredd | 61 mm |
| Färg | Guld |
| Höjd | 71 mm |
| Längd | 61 mm |
| Material | Mässing |
| Typ | Bottenventil |

