Tvättställ INR Grand 1400 Dubbel
13 790 kr
11 032 krSpara 20 %Kampanj33 tim kvar!
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Grand 1400 Dubbel
11 032 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Grand 1400 Dubbel från INR är ett modernt, dubbelt tvättställ i hållbart och elegant porslin med en glaserad yta. Tvättstället är anpassat för att monteras på tvättställsskåp och har hål för blandare och överfyllnadsskydd. Komplettera med tvättställsskåp, blandare och bottenventil.
Varumärke
INRBeskrivning
Tvättställ Grand 1400 Dubbel från INR är ett modernt, dubbelt tvättställ i hållbart och elegant porslin med en glaserad yta. Tvättstället är anpassat för att monteras på tvättställsskåp och har hål för blandare och överfyllnadsskydd. Komplettera med tvättställsskåp, blandare och bottenventil.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 340140 |
| Bredd | 1410 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Glaserad |
| Färg | Vit |
| Utförande | Inbyggnad |
| Material | Porslin |
| Serie | Grand |
| Tvättställ | Dubbel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 460 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Väggmonterad | Nej |
| EAN-nr | 7340123913690 |
