Tvättställ Axor Massaud 570
Rek. pris 16 221 kr
12 477 kr
Se priset!
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Massaud 570
12 477 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Axor Massaud
Axor Massaud tvättställ i mineralgjutning med Gelcoat.
Övrigt
Påbyggnadsfat.
Material: Mineralgjutning med Gelcoat.
Endast i kombination med tvättställsblandare utan lyftstång.
Axor Massaud tvättställ i mineralgjutning med Gelcoat.
Övrigt
Påbyggnadsfat.
Material: Mineralgjutning med Gelcoat.
Endast i kombination med tvättställsblandare utan lyftstång.
Varumärke
AxorBeskrivning
Tvättställ Axor Massaud
Axor Massaud tvättställ i mineralgjutning med Gelcoat.
Övrigt
Påbyggnadsfat.
Material: Mineralgjutning med Gelcoat.
Endast i kombination med tvättställsblandare utan lyftstång.
Axor Massaud tvättställ i mineralgjutning med Gelcoat.
Övrigt
Påbyggnadsfat.
Material: Mineralgjutning med Gelcoat.
Endast i kombination med tvättställsblandare utan lyftstång.
Tvättställ Axor Massaud är ett påbyggnadsfat i mineralgjutning med Gelocoat. Tvättstället kan endast kombineras med tvättställsblandare utan lyftventil.
Rengöring
För att rengöra din Axor produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning.
Garanti
5 års produktgaranti.
Rengöring
För att rengöra din Axor produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning.
Garanti
5 års produktgaranti.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Axor |
| Art.Nr. | 42305000 |
| Bredd | 570 mm |
| Utförande | Fristående |
| Färg | Vit |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Mineralgjutning med Gelocoat |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 144 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 450 mm |
| Väggmonterad | Nej |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4011097535319 |




