Tvättställ Ballingslöv N3540 cm
2 937 kr
Vald variant
Bredd:
400 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

N35
40 cm
2 937 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Ballingslöv N35 är tillverkat av porslin med raka former som är enkelt att rengöra, samtidigt som det ger en mycket god vattenavrinning. Hål till blandare finns på högersidan. Bottenventil och vattenlås med easyclean ingår.
OBS! Blandare ingår ej.
OBS! Blandare ingår ej.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Tvättställ Ballingslöv N35 är tillverkat av porslin med raka former som är enkelt att rengöra, samtidigt som det ger en mycket god vattenavrinning. Hål till blandare finns på högersidan. Bottenventil och vattenlås med easyclean ingår.
OBS! Blandare ingår ej.
OBS! Blandare ingår ej.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | T40PN35 |
| Bredd | 400 mm |
| Material | Porslin |
| Vikt | 7 kg |
| Färg | Vit |
| Stil | Modern |
| Utförande | Inbyggnad |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Bottenventil | Ja |
| Höjd | 50 mm |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Hål för Blandare | Ja |
| Ytbehandling | Nej |
| Tvättställ | Enkel |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | N35 |
| Djup | 350 mm |
| Blandare | Nej |
| Vattenlås | Ja |
| Väggmonterad | Nej |
| EAN-nr | 7394390086847 |


