Tvättställ Ballingslöv Val65 cm
9 294 kr
Vald variant
Bredd:
650 mm

Val
65 cm
9 294 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Ballingslöv Val är ett ovanpåliggande tvättställ i tunt porslin som skapar en flexibel lösning och kan anpassas efter badrummet. Monteras på bänkskiva över ett kommodskåp.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Tvättställ Ballingslöv Val är ett ovanpåliggande tvättställ i tunt porslin som skapar en flexibel lösning och kan anpassas efter badrummet. Monteras på bänkskiva över ett kommodskåp.
Vattenlås, bottenventil (Easyclean) och överfyllnadsskydd ingår.
OBS! Blandare ingår ej, detta finns att välja som tillval.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
OBS! Blandare ingår ej, detta finns att välja som tillval.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | VP65 |
| Bredd | 650 mm |
| Utförande | Fristående |
| Färg | Vit |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 110 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Vattenlås | Ja |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Ja |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 420 mm |
| Väggmonterad | Nej |
