Tvättställ Duravit DuraSquareBxD: 450x350 mm
Rek. pris 8 322 kr
5 104 kr
5 078 krSänkt pris!
Vald variant
Bredd:
450 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

DuraSquare
BxD: 450x350 mm
5 078 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Duravit DuraSquare har en design som passar perfekt in i det moderna badrummet. Leveras med komplett bultsats för väggmontering.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Tvättställ Duravit DuraSquare har en design som passar perfekt in i det moderna badrummet. Leveras med komplett bultsats för väggmontering.
Tvättstället kan också användas tillsammans med DuraSquare benställning, finns att välja som tillval. Du kan även välja att komplettera din benställning med en glashylla, finns att välja som tillval.
Tvättstället levereras med komplett bultsats för väggmontering, ett hål för armatur och bottenventil med täcklock i porslin. Tvättstället har inget bräddavlopp.
OBS! Tvättstället levereras utan blandare och vattenlås.
Tvättstället levereras med komplett bultsats för väggmontering, ett hål för armatur och bottenventil med täcklock i porslin. Tvättstället har inget bräddavlopp.
OBS! Tvättstället levereras utan blandare och vattenlås.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0732450041K |
| Bredd | 450 mm |
| Djup | 350 mm |
| Vikt | 9,9 kg |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Bottenventil | Ja |
| Ytbehandling | Nej |
| Färg | Vit |
| Utförande | Väggmonterad |
| Garanti | 5 år |
| Material | Porslin |
| Serie | DuraSquare |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Höjd | 105 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Väggmonterad | Ja |
| EAN-nr | 4053424324395 |



















