Tvättställ Duravit Vero 0454
fr.3 199 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Vero 0454
3 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Duravit Vero 045450
Duravit Vero 045450 är ett väggmonterat tvättställ i porslin för bultupphängning.
Bra att veta
Levereras utan bottenventil, vattenlås, bultsats och tvättställsblandare. Kan köpas till separat som tillval.
Duravit Vero 045450 är ett väggmonterat tvättställ i porslin för bultupphängning.
Bra att veta
Levereras utan bottenventil, vattenlås, bultsats och tvättställsblandare. Kan köpas till separat som tillval.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Tvättställ Duravit Vero 045450
Duravit Vero 045450 är ett väggmonterat tvättställ i porslin för bultupphängning.
Bra att veta
Levereras utan bottenventil, vattenlås, bultsats och tvättställsblandare. Kan köpas till separat som tillval.
Duravit Vero 045450 är ett väggmonterat tvättställ i porslin för bultupphängning.
Bra att veta
Levereras utan bottenventil, vattenlås, bultsats och tvättställsblandare. Kan köpas till separat som tillval.
Bultsats ingår. Levereras utan bottenventil och vattenlås. Detta kan köpas till separat som tillval.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Bredd | 500, 600, 800, 1000, 1200 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Utförande | Väggmonterad |
| Höjd | 175 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Vero |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Ja |
| Djup | 465, 470 mm |

