Tvättställ GemLook GL137
4 925 kr
3 694 krSpara 25 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ GemLook GL137 är framställt av onyx. Produkten är handgjord och därför unik, det ena tvättstället är inte den andra lik. Tvättstället monteras på en bänkskiva, tvättställsblandaren måste vara av en högre modell eller väggmonterad.
Varumärke
GemLookBeskrivning
Tvättställ GemLook GL137 är framställt av onyx. Produkten är handgjord och därför unik, det ena tvättstället är inte den andra lik. Tvättstället monteras på en bänkskiva, tvättställsblandaren måste vara av en högre modell eller väggmonterad.
Egenskaper
| Varumärke | GemLook |
| Art.Nr. | GL137 |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Färg | Grön |
| Djup | 400 mm |
| Utförande | Fristående |
| Material | Onyx |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| EAN-nr | 4744670011718 |




