Tvättställ Globo T-Edge 6-B6RBIBredd: 550 mm, Hål för blandare: Ett hål
6 950 kr
5 560 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
550 mm
Hål för Blandare:
Ett hål

T-Edge 6-B6RBI
Bredd: 550 mm, Hål för blandare: Ett hål
5 560 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handfat för vägg- eller bänkmontage utan överfyllnadsskydd. Porslinet är ytbehandlat med CERASLIDE® som motverkar bakterier och gör porslinet lättare att rengöra. Beställs med eller utan hål för blandare.
Varumärke
GloboBeskrivning
Handfat för vägg- eller bänkmontage utan överfyllnadsskydd. Porslinet är ytbehandlat med CERASLIDE® som motverkar bakterier och gör porslinet lättare att rengöra. Beställs med eller utan hål för blandare.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Globo |
| Art.Nr. | 6-B6R55BI-1 |
| Bredd | 550 mm |
| Hål för Blandare | Ett hål |
| Vikt | 15,5 kg |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Ceraslide |
| Färg | Vit |
| Utförande | Vägg- eller bänkmontage |
| Material | Porslin |
| Serie | T-Edge |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 470 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Väggmonterad | Ja |

