Tvättställ Hafa Go 450 kompakt
Rek. pris 2 210 kr
1 657 kr
Se priset!
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Go 450 kompakt
1 657 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kompakt tvättställ i porslin med överfyllnadsskydd. Komplettera med bottenventil. Hafa rekommenderar en blandare med strålsamlare till detta tvättställ.
Varumärke
HafaBeskrivning
Kompakt tvättställ i porslin med överfyllnadsskydd. Komplettera med bottenventil. Hafa rekommenderar en blandare med strålsamlare till detta tvättställ.
5 års garanti
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
Skötselråd
För daglig rengöring använd en fuktig trasa och eventuellt rengöringsmedel. Ättiks- och vinsyra tar bort missfärgningar.
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
Skötselråd
För daglig rengöring använd en fuktig trasa och eventuellt rengöringsmedel. Ättiks- och vinsyra tar bort missfärgningar.
Dokument
Recensioner
AnnikaVerifierad köpare
för 2 månader sedanSnygg och lyxig finish på skåpet. Kommoden passar väldigt bra in där man har en mycket liten yta och ger ändå bra med utrymme under tvättstället.
Stig LVerifierad köpare
för 1 år sedanÖnskade ett litet och smidigt tvättställ eftersom det ska sitta i en liten gästtoa. Motsvarande mina önskemål.
Mats OVerifierad köpare
för 7 år sedanPerfekt skåp. Mycket bra beslag med alla justeringsmöjligheter. Bra också med anpassad bakkant för rör och avlopp.
Linda J L LVerifierad köpare
för 8 år sedanJättesnyggt och praktiskt, lätt att hålla rent. Fint med lite avställningsyta på ett så kompakt och nätt tvättställ.
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1273186 |
| Bredd | 450 mm |
| Blandare | Nej |
| Djup | 310 mm |
| Höjd | 135 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Go |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Garanti | 5 år |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Ja |
| RSK-nr | 7780602 |
| EAN-nr | 7330027103723 |



