Tvättställ Ifö Spira Art 15172
Rek. pris 2 935 kr
fr.1 811 kr
Se priset!
Välj variant

Spira Art 15172
1 811 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställ Ifö Spira Art 15172 i vit porslin med klassisk skandinavisk design och vackra former. Tvättstället har mjuka linjer och avställningsytor på bakre delen. Inga skarpa hörn där smuts kan samlas. Monteras med hjälp av bultar. Finns även som 70 cm. Tvättställ Ifö Spira Art 15172 finns att köpa med eller utan bräddavlopp. Design: Knud Holscher.
Varumärke
IföBeskrivning
Tvättställ Ifö Spira Art 15172 i vit porslin med klassisk skandinavisk design och vackra former. Tvättstället har mjuka linjer och avställningsytor på bakre delen. Inga skarpa hörn där smuts kan samlas. Monteras med hjälp av bultar. Finns även som 70 cm. Tvättställ Ifö Spira Art 15172 finns att köpa med eller utan bräddavlopp. Design: Knud Holscher.
Tvättstället är behandlat med vår rengöringsvänliga glasyr Ifö Clean och godkänt enligt Nordic Quality.
Ifö Clean
Ytbehandling som ger tvättstället en hård, jämn och slät yta. Gör det svårare för kalk och smuts att fästa. Förenklar rengöringen av porslinet och det ser fräschare och nyare ut under en längre tid.
Ifö Clean
Ytbehandling som ger tvättstället en hård, jämn och slät yta. Gör det svårare för kalk och smuts att fästa. Förenklar rengöringen av porslinet och det ser fräschare och nyare ut under en längre tid.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 7614308I |
| Bredd | 600 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Bottenventil | Nej |
| Färg | Vit |
| Utförande | Väggmonterad |
| Material | Porslin |
| Serie | Spira Art |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 495 mm |
| Höjd | 161 mm |
| Väggmonterad | Ja |
| Ytbehandling | Ja, Ifö Clean |
| Överfyllnadsskydd | Nej, Ja |

