Tvättställ INR Grand
fr.6 390 kr
fr.5 112 krSpara 20 %Kampanj33 tim kvar!
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Grand
5 112 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Grand från INR är ett modernt tvättställ i hållbart och elegant porslin med en glaserad yta. Tvättstället är anpassat för att monteras på tvättställsskåp och har hål för blandare och överfyllnadsskydd. Komplettera med tvättställsskåp, blandare och bottenventil.
Varumärke
INRBeskrivning
Tvättställ Grand från INR är ett modernt tvättställ i hållbart och elegant porslin med en glaserad yta. Tvättstället är anpassat för att monteras på tvättställsskåp och har hål för blandare och överfyllnadsskydd. Komplettera med tvättställsskåp, blandare och bottenventil.
Recensioner
Anna-Lena KVerifierad köpare
för 1 år sedanTvättställ med rymligt tvättutrymme.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 340060I |
| Bredd | 610, 810, 1010, 1210 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Glaserad |
| Färg | Vit |
| Utförande | Inbyggnad |
| Material | Porslin |
| Serie | Grand |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 460 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Väggmonterad | Nej |
