Tvättställ Intra ELINDA
6 884 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ ELINDA från Intra är ett praktiskt tvättställ med blandarhål i rostfritt stål anpassat för mindre utrymmen. Detta tvättställ är avsett för väggmontage. Det levereras komplett med väggfäste.
Varumärke
IntraBeskrivning
Tvättställ ELINDA från Intra är ett praktiskt tvättställ med blandarhål i rostfritt stål anpassat för mindre utrymmen. Detta tvättställ är avsett för väggmontage. Det levereras komplett med väggfäste.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | ELINDA |
| Bredd | 230 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 100 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Höjd | 400 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Serie | Elinda |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Färg | Silver |
| Material | Rostfritt stål |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Ja |
| RSK-nr | 7550764 |
| EAN-nr | 7055570017555 |
