Tvättställ Intra Rostfri ED1
7 329 kr
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Intra Rostfri ED1 är ett tvättställ för väggmontage i rostfritt stål. Det levereras utan armaturhål men med bräddavlopp och en 1 1/4" bottenventil.
Varumärke
IntraBeskrivning
Tvättställ Intra Rostfri ED1 är ett tvättställ för väggmontage i rostfritt stål. Det levereras utan armaturhål men med bräddavlopp och en 1 1/4" bottenventil.
Installation
Tvättstället fästs mot väggen med fyra fästskruvar, genom monteringshålen på produktens integrerade väggkonsol. Två förstärkande konsoler följer också med produkten och fästs innan skruvarna låses. Fästskruvar och plugg medföljer. Anpassad för standard väggram.
Tvättstället fästs mot väggen med fyra fästskruvar, genom monteringshålen på produktens integrerade väggkonsol. Två förstärkande konsoler följer också med produkten och fästs innan skruvarna låses. Fästskruvar och plugg medföljer. Anpassad för standard väggram.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | ED1 |
| Bredd | 600 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 130 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Höjd | 415 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Endura |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Material | Rostfritt stål |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Ja |
| RSK-nr | 7613230 |
| EAN-nr | 7055570014295 |
