Tvättställ Intra RS72STD
5 229 kr
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ RS72STD från Intra är ett snyggt tvättställ i rostfritt stål med bräddavlopp och hål för armatur. Tvättstället levereras utan bottenventil och utan konsoler. Rostfritt stål är ett elegant och hygieniskt alternativ för tvättställ.
Varumärke
IntraBeskrivning
Tvättställ RS72STD från Intra är ett snyggt tvättställ i rostfritt stål med bräddavlopp och hål för armatur. Tvättstället levereras utan bottenventil och utan konsoler. Rostfritt stål är ett elegant och hygieniskt alternativ för tvättställ.
Installation
Tvättstället är förberett för att fästas på standard defakonsoler. Konsolerna fästs med t-skruvar mot tvättställets underkant och skruvas därefter fast mot vägg med fyra fästskruvar.
Tvättstället är förberett för att fästas på standard defakonsoler. Konsolerna fästs med t-skruvar mot tvättställets underkant och skruvas därefter fast mot vägg med fyra fästskruvar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | RS72STD |
| Bredd | 560 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 160 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Höjd | 420 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Material | Rostfritt stål |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Ja |
| RSK-nr | 7631203 |
| EAN-nr | 7055570001011 |
