Tvättställ Lavabo Axa Rondo 1035
4 049 kr
2 829 krSpara 30 %Kampanj
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Axa Rondo 1035
2 829 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Lavabo Axa Rondo är ett tvättställ från italienska Axa som kommer i ett minimalistiskt utförande. Tvättstället är enkelt och litet, passar därför in hos dig som vill ha stilren design men har litet utrymme.
Varumärke
LavaboBeskrivning
Tvättställ Lavabo Axa Rondo är ett tvättställ från italienska Axa som kommer i ett minimalistiskt utförande. Tvättstället är enkelt och litet, passar därför in hos dig som vill ha stilren design men har litet utrymme.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 20615 |
| Bredd | 350 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Färg | Vit |
| Utförande | Fristående |
| Installation | Tillval |
| Material | Porslin |
| Serie | Axa |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 350 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Väggmonterad | Nej |
| EAN-nr | 5711402201265 |







