Tvättställ Macro Design Light 70Bredd: 600 mm, Inkl Bultupphängning
3 145 kr
Vald variant
Bredd:
600 mm
Modell:
Inkl Bultupphängning
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
tvättställsblandareVit
4 685 kr
Light 70
Bredd: 600 mm, Inkl Bultupphängning
3 145 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställ Macro Design Heart är ett tvättställ med klassiskt rundade former. Det mjuka formspråket går som en röd linje genom hela möbelserien.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Tvättställ Macro Design Heart är ett tvättställ med klassiskt rundade former. Det mjuka formspråket går som en röd linje genom hela möbelserien.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | PHC6050H70B |
| Bredd | 600 mm |
| Modell | Inkl Bultupphängning |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Färg | Vit |
| Utförande | Väggmonterad |
| Material | Porslin |
| Serie | Crown |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Väggmonterad | Ja |

