Tvättställ Noro Relounge
fr.1 995 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Relounge
1 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Noro Relounge är ett tvättställ med överfyllnadsskydd, tillverkat i porslin. Diskret låg profil i stilrent utförande. Levereras utan bottenventil och vattenlås. Tvättstället har förberett blandarhål.
Varumärke
NoroBeskrivning
Tvättställ Noro Relounge är ett tvättställ med överfyllnadsskydd, tillverkat i porslin. Diskret låg profil i stilrent utförande. Levereras utan bottenventil och vattenlås. Tvättstället har förberett blandarhål.
Ytbehandling: Glaserad
Komplettera tvättstället med blandare, bottenventil och vattenlås.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Komplettera tvättstället med blandare, bottenventil och vattenlås.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Recensioner
Per Verifierad köpare
för 5 månader sedanFin form på handfat och levererad bandad på halvpall.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Bredd | 610, 820, 1025 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Glaserad |
| Djup | 420 mm |
| Utförande | Monteras på möbeln |
| Höjd | 50 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Relounge |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Nej |

