Tvättställ Svedbergs Floen
Rek. pris 5 690 kr
fr.4 552 kr
Se priset!
Välj variant

Floen
4 552 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Tvättställ Svedbergs Floen är ett stilrent tvättställ i porslin.
Tvättstället har ett breddavlopp och är anpassat för att passa Tvättställsskåp Svedbergs Epos.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Bredd | 610, 810 mm |
| Utförande | Integrerat |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Porslin |
| Höjd | 137 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Tvättställ | Enkel |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Floen |
| Djup | 460 mm |
| Blandare | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Färg | Vit |
| Väggmonterad | Nej |




