Tvättställ Svedbergs Ise Enkel
fr.4 336 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Ise Enkel
4 336 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Svedbergs Ise Enkel är ett traditionellt tvättställ, som finns i matt vit och aska. Det tillverkas i mineralkomposit för en lyxig känsla och för att kunna göras väldigt tunna och breda utan skarvar.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Tvättställ Svedbergs Ise Enkel är ett traditionellt tvättställ, som finns i matt vit och aska. Det tillverkas i mineralkomposit för en lyxig känsla och för att kunna göras väldigt tunna och breda utan skarvar.
Tvättstället har ett breddavlopp och är anpassat för att passa Tvättställsskåp Svedbergs Epos.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Bredd | 610, 810 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Djup | 460 mm |
| Utförande | Integrerat |
| Höjd | 137 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Ise |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Material | Mineralkomposit |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Nej |
| Färg | Aska, Matt Vit |



