Tvättställ Svedbergs Skapa
Rek. pris 2 090 kr
fr.1 572 kr
Se priset!
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Skapa
1 572 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Svedbergs skapa är ett tvättställ i porslin med bra avställningsytor och klassisk design. Tvättställ Skapa finns i flera olika storlekar för att passa så många badrum som möjligt. Redo för att monteras på konsolmontage. Hålmått för blandare: 35 mm.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Tvättställ Svedbergs skapa är ett tvättställ i porslin med bra avställningsytor och klassisk design. Tvättställ Skapa finns i flera olika storlekar för att passa så många badrum som möjligt. Redo för att monteras på konsolmontage. Hålmått för blandare: 35 mm.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och kalkavlagringar kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan rikligt med vatten.
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och kalkavlagringar kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan rikligt med vatten.
Recensioner
CharlotteVerifierad köpare
för 1 år sedanStilrent. Rörmokaren fick köpa ett annat rör ner till golvet, som var vinklat rätt. Så köp inte rör innan ni har rådfrågat rörmokaren vilken vinkel det måste ha.
Helene AVerifierad köpare
för 1 år sedanStort handfat för att vara litet
ErkaVerifierad köpare
för 1 år sedanBeställde tvättställ med mått 510x410 men fick levererat ett med mått 510x350. Enligt kundservice har tvättstället som jag beställt utgått hos tillverkaren. Det är inget fel på produkten men besviken på långsam återkoppling från kundservice och krånglig retur...
+ Hög kvalitét
MatsVerifierad köpare
för 7 år sedanPassar perfekt i vårt lite trånga duschrum
Peter M HVerifierad köpare
för 8 år sedanHade defekter men blev kompenserad så alla blev nöjda
+ Snyggt tvättställ
- Hade defekter
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 37045S |
| Bredd | 460, 510, 560, 610, 810 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Färg | Vit |
| Utförande | Väggmonterad |
| Material | Porslin |
| Serie | Skapa |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Höjd | 85 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Passar till | Kommod: 450x250, Kommod: 450x350, Kommod: 500x350, Kommod: 550x350, Kommod: 600x350, Kommod: 800x350 |
| Djup | 310, 410 mm |



