Tvättställ Svedbergs Skapa510x410 mm, Passar till kommod: 500x350 mm
Rek. pris 2 690 kr
1 970 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
510 mm
Passar till:
Kommod: 500x350
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Skapa
510x410 mm, Passar till kommod: 500x350 mm
1 970 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställ Svedbergs skapa är ett tvättställ i porslin med bra avställningsytor och klassisk design. Tvättställ Skapa finns i flera olika storlekar för att passa så många badrum som möjligt. Redo för att monteras på konsolmontage. Hålmått för blandare: 35 mm.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Tvättställ Svedbergs skapa är ett tvättställ i porslin med bra avställningsytor och klassisk design. Tvättställ Skapa finns i flera olika storlekar för att passa så många badrum som möjligt. Redo för att monteras på konsolmontage. Hålmått för blandare: 35 mm.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och kalkavlagringar kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan rikligt med vatten.
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och kalkavlagringar kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan rikligt med vatten.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 37350 |
| Bredd | 510 mm |
| Passar till | Kommod: 500x350 |
| Djup | 410 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Färg | Vit |
| Utförande | Väggmonterad |
| Material | Porslin |
| Serie | Skapa |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Höjd | 85 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| RSK-nr | 7489045 |
| EAN-nr | 7323100108234 |






