Tvättställ Burlington Edwardian med Piedestal 560 mmEtt blandarhål
4 340 kr
Vald variant
Hål för Blandare:
Ett hål
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Edwardian med Piedestal 560 mm
Ett blandarhål
4 340 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Burlington handfat Edwardian 56 cm med piedestal. Ett traditionellt handfat som passar det mindre badrummet.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Burlington handfat Edwardian 56 cm med piedestal. Ett traditionellt handfat som passar det mindre badrummet.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | B4+P1_1TH |
| Bredd | 560 mm |
| Hål för Blandare | Ett hål |
| Djup | 470 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Väggmonterad | Nej |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Färg | Vit |
| Utförande | Fristående |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
