Tvättställ Burlington Klassisk RundEtt blandarhål till höger
3 395 kr
2 954 krSpara 13 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Hål för Blandare:
Ett hål till höger

Klassisk Rund
Ett blandarhål till höger
2 954 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handfat Burlington är perfekt för det lilla badrummet eller gästtoaletten. Handfatet har en klassisk brittisk design.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Handfat Burlington är perfekt för det lilla badrummet eller gästtoaletten. Handfatet har en klassisk brittisk design.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | P13R_1TH |
| Bredd | 505 mm |
| Hål för Blandare | Ett hål till höger |
| Djup | 255 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Väggmonterad | Ja |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Färg | Vit |
| Utförande | Väggmonterad |
| Material | Porslin |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |

