Konsol Intra till Tvättställ RS72
735 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Konsol till Tvättställ RS72 från Intra är en konsol i gjuten, obehandlad aluminium till tvättställ RS72. Konsolerna levereras i par.
Varumärke
IntraBeskrivning
Konsol till Tvättställ RS72 från Intra är en konsol i gjuten, obehandlad aluminium till tvättställ RS72. Konsolerna levereras i par.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | 91008 |
| Bredd | 260 mm |
| Montering | Väggmontering |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 76 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Produkttyp | Konsol |
| RSK-nr | 7631161 |
| EAN-nr | 7042283401016 |

