Pelare för Imperial Radcliffe Tvättställ
4 450 kr
3 560 krSpara 20 %Kampanj

Radcliffe Tvättställ
3 560 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
ImperialBeskrivning
Pelare i porslin till tvättstället Imperial Radcliffe.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
OBS! Det är bara pelare som ingår, Tvättställ måste köpas separat
OBS! Det är bara pelare som ingår, Tvättställ måste köpas separat
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Art.Nr. | 20-RD1PE01000 |
| Bredd | 430 mm |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Serie | Radcliffe |
| Produkttyp | Pelare |
| Djup | 200 mm |
| Djup | 200 cm |
| Höjd | 660 mm |
| Vikt | 12,5 kg |
| Bredd | 430 cm |

