Piedestal Burlington Classic P6
2 295 kr

Classic P6
2 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Piedestal Burlington Classic P6 i vit färg är tillverkad i porslin och passar de flesta tvättställ från Burlington.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Piedestal Burlington Classic P6 i vit färg är tillverkad i porslin och passar de flesta tvättställ från Burlington.
Komplettera med ett tvättställ.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | P6 |
| Bredd | 310 mm |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Typ | Piedestal |
| Djup | 675 mm |
| Höjd | 260 mm |


