Toalettpappershållare INR by Scandtap Style
fr.632 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
INRBeskrivning
Toalettpappershållare i rostfritt stål som matchar övriga produkter i samma finish.
Infärgningen till varianterna Brushed Brass, Brushed Bronze och Matte Black sker via PVD-teknik vilket gör ytan många gånger starkare än till exempel krom och vanlig lackering. De ofärgade varianterna Brushed Stainless och Polished, med borstad respektive handpolerad yta, kommer i sin naturliga kulör som är något varmare än traditionella mässingsprodukten med kromad yta – och betydligt tåligare.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 80001237I |
| Serie | Style |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 135 mm |
| Diameter | 8 mm |
| Höjd | 88 mm |
| Färg | Borstad Brons, Borstad Mässing, Borstad Rostfri, Matt Svart, Polerat Rostfritt |
| Yta | Blank, Matt |

