Tvättställ Vedum Soprano Dubbel med TopplattaTopplatta: Moorland Fog, Placering av tvättställ: Vänster
23 070 kr
Vald variant
Färg:
Vit/Beige
Placering Tvättställ:
Vänster
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Tillverkningsvara
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställ Vedum Soprano är ett tvättställ i Solid Surface med bänkskiva där du kan välja mellan utförandet Moorland Fog, Vit Soild Surface och Turbine Grey. Vattenlås standard och bottenventil ingår. Kombineras med tvättställsskåp Mezzo.
Varumärke
VedumBeskrivning
Tvättställ Vedum Soprano är ett tvättställ i Solid Surface med bänkskiva där du kan välja mellan utförandet Moorland Fog, Vit Soild Surface och Turbine Grey. Vattenlås standard och bottenventil ingår. Kombineras med tvättställsskåp Mezzo.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 72622121 |
| Bredd | 1210 mm |
| Färg | Vit/Beige |
| Utförande | Moorland Fog |
| Material | SolidSurface/Kompositsten |
| Placering Tvättställ | Vänster |
| Tvättställ | Enkel |
| Djup | 425 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Väggmonterad | Nej |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Material Tvättställ | SolidSurface |
| Serie | Soprano |
| Toppskiva | Ja |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Ja |
| EAN-nr | 7332936068544 |

