Anslutningsrör LH 90 Grader Böj
1 740 kr
VattenlåsVattenlås LH Rund
593 kr
90 Grader Böj
1 740 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LHBeskrivning
Anslutningsrör i krom till vattenlås för golvanslutning, 90° böj. Golvhuv är inkluderad.
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Art.Nr. | LH110CRK |
| Bredd | 340 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Material | Förkromad Mässing |
| Höjd | 637 mm |
| Djup | 340 mm |
| Färg | Krom |

