Takdusch Arrow DuoJet Krom
Topptestad
1 434 kr
1 400 krSänkt pris!

DuoJet Krom
1 400 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Takdusch Arrow DuoJet i krom kombinerar takdusch och massagehanddusch för maximal komfort, välj duschtyp med omkastaren. Ansluts till befintlig blandare med anslutningsslang i metall 50 cm. Tvålkopp och töjbar metallslang 1,5-2 m. Antikalkfunktion i både takdusch och handdusch. Minimalistiska flexibla väggfästen för montering i ev. befintliga hål, enkel montering.
Varumärke
ArrowBeskrivning
Takdusch Arrow DuoJet i krom kombinerar takdusch och massagehanddusch för maximal komfort, välj duschtyp med omkastaren. Ansluts till befintlig blandare med anslutningsslang i metall 50 cm. Tvålkopp och töjbar metallslang 1,5-2 m. Antikalkfunktion i både takdusch och handdusch. Minimalistiska flexibla väggfästen för montering i ev. befintliga hål, enkel montering.
Recensioner
Stefan GVerifierad köpare
för 6 år sedanDet enda som känns som vettig kvalité var omkastaren,,,
Egenskaper
| Varumärke | Arrow |
| Art.Nr. | 3005 |
| Färg | Krom |
| Höjd | 1000 mm |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Takdusch | Ja |
| Blandare | Nej |
| Montering | För vägg |
| Serie | DuoJet |
| Typ | Takdusch |
| Längd Slang | 2 m |
| Handdusch | Ja |
| Duschhuvud | 200 mm |
| Topptestad | Ja |
| RSK-nr | 8184708 |
| EAN-nr | 7391551030053 |
