Takduschset Lykke ComfortSvart
Rek. pris 2 990 kr
2 190 kr
Se priset!
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Takduschset Lykke Comfort är ett avskalat och stilrent komplett duschset med rundad design och detaljer. Passar perfekt i de flersta badrummen. Takduschsetet säljs komplett med två grepps blandare, takdusch samt en handdusch.
Varumärke
LykkeBeskrivning
Takduschset Lykke Comfort är ett avskalat och stilrent komplett duschset med rundad design och detaljer. Passar perfekt i de flersta badrummen. Takduschsetet säljs komplett med två grepps blandare, takdusch samt en handdusch.
Egenskaper
| Varumärke | Lykke |
| Art.Nr. | 6438543001132 |
| CC-mått | 150 mm |
| Duschanslutning | G 3/4 |
| Utlopp | Uppåt |
| Blandare | Ja |
| Montering | För vägg |
| Installation | Tillval |
| Serie | Comfort |
| Typ | Takduschset |
| Höjd | 125 cm |
| Handdusch | Ja |
| Duschhuvud | 230 mm |
| EAN-nr | 6438543001132 |
