Taksil BathlifeFärg: Svart, Storlek: 300x300 mm
Rek. pris 1 399 kr
1 349 kr
Vald variant
Färg:
Svart
Bredd:
300 mm

Taksil Bathlife
Färg: Svart, Storlek: 300x300 mm
1 349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Taksil Bathlife finns i flera storlekar och färger. Taksilen är tillverkad av rostfritt stål och har antikalkfunktion, vilket innebär att det är enkelt att få bort eventuell kalk genom att gnugga på de mjuka nabbarna undertill. Passar alla takduschar, G1/2.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Taksil Bathlife finns i flera storlekar och färger. Taksilen är tillverkad av rostfritt stål och har antikalkfunktion, vilket innebär att det är enkelt att få bort eventuell kalk genom att gnugga på de mjuka nabbarna undertill. Passar alla takduschar, G1/2.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife, med mål att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Recensioner
Thomas GVerifierad köpare
för 1 månad sedanKanon bra mycket fin!
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053072 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 5 mm |
| Djup | 300 mm |
| Vikt | 2,8 kg |
| Takdusch | Nej |
| Yta | Matt |
| Blandare | Nej |
| Storlek | 300x300 mm |
| Anslutning Vatten | G 1/2 |
| Material | Rostfritt stål |
| Typ | Taksil |
| EAN-nr | 7330027176390 |
