Taksil Tapwell ZSOF 091
fr.5 195 kr
Välj variant

ZSOF 091
5 195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TapwellBeskrivning
Taksil Tapwell ZSOF 091 är rektangulär i förkromad mässing med antikalkfunktion. Mått: 340x220 mm.
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura, kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura, kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Färg | Krom, Mattsvart |
| Bredd | 340 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 220 mm |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Material | Mässing |
| Serie | ZSOF |
| Produkttyp | Taksil |
| Längd | 220 mm |
| Storlek | 340x220 mm |

